Lumiko Sp. z o.o.

ul. Międzyrzecka 81

21-400 Łuków

woj. lubelskie

tel. +48 (25) 798 20 26

tel. +48 (25) 798 21 26

fax. +48 (25) 798 25 27

e-mail: sekretariat@lumiko.com.pl

Napisz do nas

Skontaktuj się z odpowiednim działem

Zarząd
  • Zarząd
  • Magazyn
  • Laboratorium
  • Dział Techniczny
  • Dział Jakości
  • Dział Transportu
  • Informatyk
  • Sekretariat
  • Dział Handlowy - Hurtowy
  • Dział Handlowy - Detaliczny (marki własne)
  • Dział skupu
  • Dział Produkcji
  • Dział Księgowości
  • Dział Fakturowania
  • Dział Kadr
Prezes Zarządu
Grzegorz Rudek
e-mail: g.rudek@lumiko.com.pl
V-ce Prezes Zarządu
Danuta Kożuchowska
e-mail: zarzad@lumiko.com.pl

tel: +48 (25) 798 20 26 wew. 40


Kierownik Magazynu
Daniel Sulej
e-mail: magazyn@lumiko.com.pl

tel: +48 (25) 798 20 26 wew. 21 lub 39
e-mail: laboratorium@lumiko.com.pl

Koordynator Działu Technicznego
Anatoli Rybakow
tel. + 48 607 439 100
e-mail: a.rybakow@lumiko.com.pl
Kierownik Działu Technicznego
Waldemar Gzara
tel: +48 693 826 254
e-mail: techniczny@lumiko.com.pl

tel. +48 (25) 798 20 26 wew. 24


Kierownik Działu Jakości
Agnieszka Twarowska
e-mail: haccp@lumiko.com.pl

Kierownik Działu Transportu
Witold Władziński
tel. +48 693 826 252
e-mail: transport@lumiko.com.pl

Krzysztof Szczygieł
e-mail: informatyk@lumiko.com.pl

tel. +48 (25) 798 20 26
e-mail: sekretariat@lumiko.com.pl

tel. + 48 (25) 798 20 26 wew. 26
e-mail: handel@lumiko-trade.com.pl


Kierownik Działu Handlu
Agata Michalak
tel. +48 665 517 200
e-mail: a.michalak@lumiko.com.pl
Specjalista ds. Handlu
Aleksandra Kędrak
tel. +48 603 450 650
e-mail: m.sulej@lumiko.com.pl
Pracownik działu handlowego
Piotr Górecki
tel. +48 609 050 900
e-mail: p.gorecki@lumiko-trade.com.pl

Lumiko Trade Sp. z o.o. sp.k.
tel. 032/363-77-20 do 22
e-mail: handel@lumiko-trade.com.pl

Kierownik działu handlu
Arkadiusz Wcisło
tel. 691 854 260
e-mail: a.wcisło@lumiko-trade.com.pl
Zastępca kierownika działu handlu
Marcin Gruszczyński
tel. 693 826 255
e-mail: m.gruszczynski@lumiko-trade.com.pl
Specjalista ds. handlu
Piotr Górecki
tel. +48 609 050 900
e-mail: p.gorecki@lumiko-trade.com.pl

tel. + 48 (25) 798 20 26 wew. 23


Kierownik Skupu
Krzysztof Matejek
tel. +48 667 858 265
e-mail: skup2@lumiko.com.pl

Kierownik ds. Produkcji 
Krzysztof Sadło
tel. +48 663 178 000
e-mail: k.sadlo@lumiko.com.pl
Kierownik zmianowy
tel. +48 (25) 798 20 26
tel. +48 607 634 350
e-mail: produkcja@lumiko.com.pl

tel. + 48 (25) 798 20 26 wew. 35


Główna Księgowa
Iwona Tomaszewska
e-mail: ksiegowosc2@lumiko.com.pl

tel. + 48 (25) 798 20 26 wew. 12


Kierownik Działu Fakturowania
Beata Kruczyńska
tel. +48 607 634 351
e-mail: faktury@lumiko.com.pl

tel. +48 (25) 798 20 26 wew. 36


Specjalista ds. Kadr i Płac
Tomasz Witoń
tel. +48 693 826 253
e-mail: kadry@lumiko.com.pl