Spokojne, bo z Łukowa

„Smak spokoju” to hasło przewodnie marki Lumiko, która słynie z tradycyjnych, mlecznych produktów, wytwarzanych bez pośpiechu w małej miejscowości w województwie lubelskim.
W naszych kampaniach Łuków został przedstawiony jako sielankowy obraz polskiej wsi, której spokój wpływa na jakość i smak mlecznych produktów Lumiko.

Nasze Produkty

Masło Ekstra to naturalny produkt, zawierający 83% tłuszczu. Bez chemicznych dodatków i konserwantów. Zawiera tłuszcz mleczny cechujący się przyjemnym, mlecznym smakiem i zapachem, oraz naturalne witaminy rozpuszczalne w tłuszczach:  A, D i E oraz karotenoidy.

Zobacz więcej

Dzialania promocyjne marki Jesien 2019

W tym roku przygotowaliśmy nową kampanię,która zaprezentuje Łuków jako miejsce w opozycji do zgiełku miasta i nietypowych czynności, które ludzie robią każdego dnia a nie zdają sobie z nich sprawy.

Działania promocyjne marki Jesień 2018

„Smak spokoju” to hasło przewodnie marki Lumiko, która słynie z tradycyjnych, mlecznych produktów, wytwarzanych bez pośpiechu w małej miejscowości w województwie lubelskim

Działania promocyjne marki w 2017

Stworzyliśmy trzy spoty reklamowe: spot opowiadający o poranku w Łukowie, południu i wieczorze.
Przedstawiliśmy w nich sielankowy krajobraz lubelskiej wsi, która jest ostoją spokoju. Stąd też nazwa całej kampanii: Lumiko – smak spokoju.

Poprzednie
Następne